Гарантія

Гарантійні забовязання

     Продукція, що випускається під торговою маркою DE ESSE, виготовляється з високоякісних матеріалів і фурнітури.  Сучасні екологічні натуральні і штучні матеріали, обрані дизайнерами марки, відповідають стандартам галузі і мають високі експлуатаційні характеристики.  Фурнітура, застосовувана в виробах, виготовляється за спеціальним замовленням. Ми відповідально ставимося до контролю якості на всіх етапах - від виробництва до доставки товарів, і тому ми даємо Вам гарантію на всі товари.

     Фірмова гарантія передбачає повернення, заміну або безкоштовний ремонт пошкоджених виробів протягом 30 днів з моменту покупки товару на наших сайтах або у фірмових магазинах.

Повернення коштів
     Якщо з якої-небудь причини товар не підійшов або виявився не затребуваним, Ви завжди можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки.  Повернення грошових коштів здійснюється за погодженням з менеджером і при обов'язковому збереженні товарного вигляду упаковки і самого товару, при відсутності пошкоджень.  Для отримання фірмової гарантії необхідно надати документ, що підтверджує покупку (накладну).

    У разі виявлення прихованого (заводського) дефекту з вини виробника (продавця) Ви можете звертатися з претензією до продавця і по фірмовій гарантії Вам надається на вибір: обмін на аналогічний товар, безкоштовний ремонт або повернення витрачених коштів.  Якщо на момент обміну, аналогічний товар відсутній, покупець може купити інший товар з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості або отримати назад кошти в розмірі вартості повернутого товару.

    Гарантія не поширюється на товари зі знижкою через дефекти, про які заздалегідь покупець був повідомлений.

    Вироби, які не піддаються гарантійному ремонту, з очевидними порушеннями зберігання і використання, обміну та поверненню не підлягають!

    Подробиці надання фірмової гарантії Ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Ми прагнемо до довгострокового та взаємовигідного співробітництва!